تفاهم‌نامه بانک خاورمیانه و آسیاتک

16:16 - 1400/01/18
تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه میان بانک خاورمیانه و شرکت انتقال داده‌های آسیاتک امضا شد.

بانک خاورمیانه: با توجه به روند چرخه اقتصاد در دنیا، ادغام شرکت‌های موفق به جهت هم‌افزایی و استفاده از دانش، تکنولوژی تجربه و منابع مالی با هدف ارتقای کمی و کیفیت خدمات، چندین سال است که به صورت گسترده در تمامی صنایع مادر و زیربنایی آغاز شده و با موفقیت در حال ادامه است.

در تفاهم‌نامه میان بانک خاورمیانه و شرکت آسیاتک زمینه‌های مختلف همکاری مورد بحث و بررسی و تفاهم قرار گرفت که از آن جمله می‌توان به تامین سرمایه، مشاوره ادغام و تملیک، نقل و انتقال سهام، تامین مالی، معاملات اوراق بهادار و بازارگردانی به عنوان برترین موارد یاد کرد.

بانک خاورمیانه و آسیاتک از بازی‌گردانان توانای صنعت ICT و بانکداری به شمار می‌آیند و این همکاری میان دو مجموعه مقتدر در حوزه فعالیت خود، می‌تواند ضمن بروز چشم‌اندازهای روشنی در زمینه ادغام شرکت‌های فعال، پویا و صاحب دانش و تکنولوژی و تولد ابرشرکت‌های ارتباطی در کشور، آینده روشن‌تری را در حوزه تکنولوژی‌های ارتباطی رقم بزند.

پیش‌بینی می‌شود این تفاهم نامه باعث تسریع و تصحیح در روند جذب سرمایه‌گذاری و ایجاد هم‌افزایی در صنعت شده و تجمیع دانش تخصصی با حمایت‌های مالی هوشمندانه بانکی، باعث رشد صنعت ICT شود.