دکتر محمدرضا صادقی و خانواده

17:59 - 1401/11/23
دکتر محمدرضا صادقی از جراحان شناخته شده و برتر ارتوپدی در ایران می باشند و اولین پزشکی در ایران هست که سلول عصاره ی جفت را به مفصل تزریق میکند.

دکتر محمدرضا صادقی و خانواده6

ایشان متولد تهران و بزرگ شده در محله ی نیاوران تهران هستند. ایشان در خانواده ای غیر پزشک و مرفه متولد شده  که پدر و مادر ایشان از مهندسان برجسته ی ایرانی و از تولید کنندگان بزرگ صنعتی در ایران هستند و از این رو  با تحصیل وی در رشته ی پزشکی و زندگی در ایران مخالف بودند. ولی ایشان به علت علاقه فراوانی که به رشته ی پزشکی و خدمت به مردم داشتند تصمیم به تحصیل در رشته ی پزشکی گرفتند.

تحصیلات

از این رو در کنکور سراسری در ایران شرکت کرده و در رشته ی پزشکی عمومی دانشگاه تهران قبول شده و دوره ی پزشکی عمومی خود را با معدل بالا سپردی کرده اند. پس از آن با اصرار خانواده برای تحصیل در رشته ی تخصص به آلمان مهاجرت کردند. اما به دلیل علاقه ی فراوان به کشورش مجددا به ایران برگشته و در کنکور تخصص شرکت کرده اند که با رتبه ی بالا در رشته ی جراحی ارتوپدی در دانشگاه تهران (که بالاترین دانشگاه ارتوپدی در ایران است) قبول شده و دوره ی تحصیل خود را با معدل بالا در ایران دانشگاه گذرانده اند. پس از آن به آلمان و روسیه رفته و دوره ی فلوشیپ زانو و کتف را در این کشور ها گذرانده اند. ایشان همچنین به زبان های آلمانی و اسپانیایی و انگلیسی تسلط کامل دارند.

فعالیت ها

دکتر محمدرضا صادقی  به عنوان جراح مشهور ارتوپدی در ایران شناخته می شود که بیش از ۳هزار  جراحی و ویزیت رایگان در مناطق محروم استان های خراسان و آذربایجان را در کارنامه ی خود دارد و از این رو جزو پزشکان خوشنام در ایران شناخته می شوند.

او که در سن 29 سالگی  فارغ التحصیل جراحی ارتوپدی شده است، در حال حاضر در بیمارستان تندیس تهران مشغول به فعالیت می باشند.  مطب شخصی ایشان در خیابان ولیعصر  بالاتر از پارک ساعی کوچه سی و دوم ساختمان یاس قرار دارد.

شماره های مطب : 02128421446 / ۰۲۱۷۱۰۵۷۵۰۲

همسر و فرزند

همسر آقای دکتر نیز همانند خودشان پزشکی حاذقی هستند که خانم دکتر در زمینه بیهوشی در بیمارستان تندیس تهران فعالیت دارند و ایشان دارای یک فرزند پسر می باشند .

نظرات در مورد دکتر محمدرضا صادقی

ایشان همچنین بر اساس نظرسنجی از بیماران توسط سایت های نظر سنجی - از سال ۱۳۹۹ بهترین جراح ارتوپد تهران و ایران شناخته شده اند.

دکتر محمدرضا صادقی و خانواده10