صف خرید لاستیک خودرو در بورس تهران

12:06 - 1402/08/28
گروه لاستیک و پلاستیک بازار بورس تهران به واسطه صحبت‌های اخیر وزیر صمت رخ مثبتی را به خود گرفته بود و در مقایسه با سایر گروه‌ها بهترین وضعیت را داشت. علی آبادی در خصوص این صنعت این طور عنوان کرد که با کاهش تعرفه واردات و همچنین حذف قیمت‌گذاری دستوری، انگیزه تولیدکنندگان را افزایش داده‌ایم تا مشکل ناترازی در تولید و مصرف را حل کنیم.

از همین رو نماد پتایر با خالص خرید بیش از 400 میلیون تومانی برای هر کد حقیقی در روز گذشته رو برو شد تا پرچم‌دار نماد خریداری شده در بازار بورس تهران باشد.

 فولاد خوزستان نرخ گاز مصرفی دریافتی خود را از تاریخ 12 شهریور ماه تا 15 آبان ماه، منتشر کرد. این شرکت در طی اطلاعیه در سامانه کدال اعلام کرد که نرخ گاز از 4400 تومان به 3300 تومان کاهش پیدا کرده است. همچنین شرکت ذوب آهن اصفهان نیز در خصوص کاهش نرخ گاز شفاف‌سازی کرده و اثرات مالی این موضوع را در گزارش فعالیت ماهانه خود به اطلاع سهام‌داران خواهد رساند.

 شاخص کل بورس تهران همچنان در باکس حمایتی-مقاومتی قرار دارد و یک روند کاملاً افقی را برای خود ایجاد کرده است. حمایت 1 میلیون و 950 هزار واحدی و مقاومت 2 میلیون و 100 واحدی اجزای این باکس افقی برای نمودار شاخص کل هستند.