بیمه سامان «زنگ بیمه» را در قزوین نواخت

15:45 - 1402/09/08
«بیمه» یکی از اصلی‌ترین و حیاتی‌ترین نیازهای امروز است

رپرتاژ آگهی: هفتم آذر ماه و در نخستین روز از هفته بیمه، با مشارکت شرکت بیمه سامان، رویداد «زنگ بیمه» در مدرسه پسرانه حکمت و نجاتیه استان قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، در این رویداد که با حضور «عبدالرسول عطایی» معاون اجرایی، «نوید نظارتی» مدیر منطقه یک و «علی محمد قنادی پور» رئیس شعبه قزوین شرکت بیمه سامان و با همکاری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین برپا شد، «زنگ بیمه» به صدا در آمد.

معاون اجرایی بیمه سامان در این مراسم با تاکید بر این که «بیمه» یکی از اصلی‌ترین و حیاتی‌ترین نیازهای امروز است گفت: در زندگی همه انسان‌ها اتفاقاتی غیرقابل پیش‌بینی رخ می‌دهد و در آن روز است که خدمات شرکت‌های بیمه، یاری‌رسان خواهد بود. عطایی با ابراز خرسندی از این که مفهوم بیمه پس از سال‌ها به مدارس و کتاب‌های درسی وارد شده است گفت: بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، از مهمترین پوشش‌های بیمه‌ای است که باید توسط خانواده‌ها برای فرزندان تهیه شود. در این مراسم، همچنین به ۲۰۰ دانش‌آموز کتاب‌هایی با محتوای آموزشی بیمه برای کودکان و لوازم‌التحریر اهدا شد.

بیمه سامان «زنگ بیمه» را در قزوین نواخت14

«زنگ بیمه» رویدادی است که به منظور آشنا کردن دانش‌آموزان با مفاهیم بیمه‌ای و با حمایت شرکت‌های بیمه در مدارس کشور اجرا می‌شود. شرکت بیمه سامان علاوه بر استان قزوین، طی هفته بیمه در ۲۲ استان دیگر نیز رویداد زنگ بیمه را اجرا می‌کند.

بیمه سامان «زنگ بیمه» را در قزوین نواخت6