زمان جدید مجمع « وپارس »

11:36 - 1400/01/21
برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه بانک پارسیان برای بررسی و تصویب صورت‌های مالی منتهی به پایان اسفند ۹۷، با یک هفته تنفس به دوشنبه ۷ مردادماه موکول شد.

دنیای بورس: در مجمع روز دوشنبه گذشته مقرر شد تا مجمع عمومی سالانه این بانک حسب ماده ۱۰۴ قانون تجارت با یک هفته تنفس، روز دوشنبه ۷ مردادماه راس ساعت ۱۵ در محل پژوهشگاه نیرو برگزار شود. نیاز به زمان بیشتر برای بررسی و تایید صورت‌های مالی حسابرسی شده بانک پارسیان از سوی مقام ناظر، دلیل این تنفس اعلام شده است. مدیرعامل بانک پارسیان در این جلسه گفت: بانک مرکزی به‌عنوان مقام ناظر در سال گذشته برنامه‌ها و سیاست‌های جدیدی در حمایت از بانک‌ها پایه‌ریزی کرده که این سیاست‌ها در جهت تقویت شبکه بانکی و حمایت از سهامداران است.

کوروش پرویزیان از بهبود وضعیت مطالبات معوق این بانک خبر داد و افزود: طی سال‌های اخیر با حمایت و همکاری دستگاه‌های حاکمیتی کشور توانستیم حجم عمده‌ای از مطالبات معوق بدهکاران کلان را وصول کرده و اقدامات موثری در جهت احقاق حقوق مشتریان و سهامداران گرامی صورت دهیم.

مدیرعامل بانک پارسیان همچنین از افزایش سرمایه بانک از محل آورده و تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد و گفت: امیدواریم با موافقت سهامداران و جلب نظر دستگاه‌های مسوول، افزایش سرمایه بانک در سال‌جاری محقق شود.